Dwupłytowe wydanie winylowe albumu "In The Arms Of God" Corrosion Of Conformity wydanego w 2005 roku. Zespół po hardcore-punkowych i thrash metalowych początkach z czasem skręcił bardziej w stronę rocka i heavy metalu. Dzisiaj kojarzony jest także ze sceną stoner rockową.
"In The Arms Of God" ukazuje powrót zespołu do formuły albumów takich jak "Deliverance" i "Wiseblood", gdzie pojawia się nowa forma progresji i dojrzałości niespotykana w starszych wydawnictwach Corrosion of Conformity i przypomina prawdziwy undergroundowy metalowy album w przeciwieństwie do znacznie bardziej chwytliwych i komercyjnych albumów z ich klasycznej ery w latach 90-tych.
"In The Arms Of God" jest powszechnie postrzegany jako jeden z ich najlepszych albumów do tej pory. Wydanie na podwójnym, srebrnym winylu, 180 g.
MTJ JANERKA, LECH
Cena: 79.00zł
Kup teraz
| Ke Penis Aqua Turbo Records SKANKAN
Cena: 110.00zł
Kup teraz
|